1. Oblíbená ženská postava

25. srpna 2013 v 16:45 | Clara |  10 days character challenge

Rozhodla jsem se zapojit do 10 days character challenge, kterou vymyslela Knihofil18, protože si mě získala devátou položkou jejího seznamu - Oblíbená postava z nějaké povídky. Já totiž razím heslo "Autoři a čtenáři fanfiction nikdy nespí. Nemají na to čas.", takže takováhle challenge je pro mě jako dělaná. :D Ale už k pointě tohoto článku..

Oblíbená ženská postavaBylo pro mě dost těžké se rozhodnout, i když vlastně nemám moc oblíbených hrdinek. Upřímně mě většinou dost štvou. :D Nakonec jsem si vybrala Sadii z Rudé pyramidy, protože je jedna z mála těch holek, které používají mozek a nemyslí jen na svoje nevybouřené hormony. Ona je silná, má svůj názor a nenechává se strhnout davem. Je vtipná, často mě svými poznámkami rozesmála, a to se mi u knížek moc často nestává. Rozhodně jsem si jí oblíbila, je to ten typ holky, kterou jsem vždycky chtěla být, ale neměla na to dost odvahy. Já jsem spíš taková tišší a svoje názory si nechávám pro sebe. Nejsem tak silná jako ona, abych dokázala čelit společnosti, já ji spíš z povzdálí pozoruju a myslím si své. A možná proto se mi postavy holek-tvrďaček tak líbí. Protože vím, že já se na nic takového zřejmě nikdy nevzmůžu.

Jinak je Sadie moc sympatická hrdinka, bylo by zajímavé ji někdy potkat (ale o postavách, se kterými bych ráda pokecala zase jindy). Rozhodně nepatří k těm dokonalým Mary-Sue ani nánám bez mozku a i když je úplně jiná než já, dokázala jsem se s ní skvěle ztotižnit a za to si vysloužila čestné místo v tomhle článku. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Athalien Athalien | Web | 25. srpna 2013 v 17:47 | Reagovat

Zaujímavé, o takomto projekte som ešte nepočula :D Znie to zaujímavo, ja momentálne robím 30 day book challenge ale  rozmýšľam, že by som v takýchto projektoch alebo výzvach rada pokračovala. Mňa na zozname (samozrejme okrem obľúbenej postavy z nejakej poviedky) zaujala najviac nenávidená postava :D Asi by ma každý ukameňoval za ten článok, ktorý by som napísala, ale tie obrázky a všetko, ktoré by som do toho mohla zapojiť :D Joj.. normálne som navnadená, ak na to nezabudnem, možno urobím práve 10 days charakter challenge :)

2 Athalien Athalien | Web | 25. srpna 2013 v 20:59 | Reagovat

Ďakujem za komentár :)Som veľmi potešená, že dostávam na článok komentáre ladené myšlienkovo podobne alebo rovnako. Písala som ho naozaj s tým, že dostanem komentáre plné argumentov, prečo je Anna taká dobrá knižka, a úprimne mi odľahlo :D Inak, k tomu 10 dňovému challengu, ja som taká, že rada čítam, kukám seriály a aj pozerám anime, takže ja by som si upravila pravidlá sama pre seba a na aždý deŇ by som si napísala 3 charaktery z týchto troch kategórii :) Každý by si tam našiel niečo svoje :) Ale na ten posledný desiaty deň iba jednu :D

3 Knihofil18 Knihofil18 | 27. srpna 2013 v 16:56 | Reagovat

SADIE JE PERFEKTNÁ! :D Jednoducho milujem Riordanove postavy. :D A 9. položku som nemohla vynechať :D To challenge je vlastne len zámienka, aby som sa mohla vybásniť o mojej obľúbenej poviedkovej postave. :DDD

4 Casion Casion | Web | 29. října 2013 v 20:43 | Reagovat

Túto postavu síce nepoznám, ale podľa tvojho opisu vyzerá dosť dobre a určite je zaujímavá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama