3. Oblíbená vedlejší postava

29. září 2013 v 17:42 | Clara |  10 days character challenge
Dneska bude Clara rebelizovat! :D Moje úplně nejoblíbenější vedlejší postava totiž není knižní ale z fanfiction, takže se omlouvám za porušení pravidel, ale mě by doopravdy hryzalo svědomí, kdybych v tomhle článku psala o někom jiném než o... Pansy Parkinsonové z fanfiction Broken.


Tuhle nádhernou fanfiction napsala inadaze22. Povídka získala ocenění: TNLA Winner for Best Angst and Best WIP, Winner of Beedle the Bard award on TDM, Winner of Story of the Year on TDM, and Runner-up for Best WIP in Round 5 of the Dramione Awards. Myslím, že to hovoří samo o sobě. Je to dokonalá fanfiction, má lepší příběh než 95% těch braků, co se dneska prodávají po milionech kusů.

A Draco hľadel na ňu, vpíjal sa do jej vzhľadu ešte raz. Ďalšie slová vyšli z jeho úst skôr než ich jeho svedomie mohlo zastaviť, "vyzeráš, ako keby si prešla skrz vojnové územie."
Trpko odpovedala, "nie pre všetkých vojna skončila."

Je to povídka hlavně o vztazích, narušených vztazích. Já, kterou obyčejně zanechávají knížky chladnou, jsem brečela jako malá. Ale Broken doopravdy stojí za napuchlé oči a ztuhlá záda kvůli dlouhému sedění u notebooku.


Ale teď už k mé nejoblíbenější vedlejší postavě. Já, jako zapřísáhlý Dramione shipper, mám samozřejmě Pansy Parkinsovou znechucenou z té spousty fanfiction, ve kterých je to povrchní, žárlivá kráva. Ale v Broken jsem si jí - ke svému nemalému překvapení - oblíbila skoro v tom okamžiku, kdy vkročila na scénu. V životě si prošla svým (ale pořád je na tom o dost líp než Hermiona..) a přesto nijak nezahořkla, snaží se vyrovnat se svou minulostí. Je inteligentní, úžasná kamarádka a psychická podpora, i když to sama nemá nejjednodušší. Za její sílu ji strašně obdivuju, ale nejvíc si mě pravděpodobně získala svou výbušností. Chtěla dát Ronaldovi do držky, ale bohužel ji předběhl *SPOILER*. :D Taky prošla za celou povídku velkým vývojem, ale zdaleka ne největším...
Ale o tom zase jindy... Myslím, že při téhle challengy (nebo jak se to skloňuje :D) ještě budu porušovat pravidla. :D

Čtěte Broken a užívejte života!^^ (tyhle dvě věci dohromady nejsou moc dobře možný, ale...prostě si to přečtěte :D :))
Clara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nel-ly nel-ly | Web | 31. října 2013 v 18:59 | Reagovat

Chm... chm... chmm :D já už dlouho nečetla dramione (popravdě jsem docela dlouho nečetla žádnou ff, krom těch pár drarry na překlad), ale nevypadá to vůbec špatně O..o
jen asi budu zas líná číst delší povídku v angličitně, poslední dobou jsem líná i na češtinu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama